Kadılar Yapı

Kadılar Konut Gayrimenkul İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.

2012-

31.5.2012 tarihinde 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanları Dönüştürülmesi Hakkında Kanun gereğince özellikle 2014 yılından itibaren kentsel dönüşüm projelerine başlamıştır. Mimarı Proje ve 3D Proje Modelleme bölümü oluşturulmuştur. Derya, Kuzey, Tarkan, Saray, Fırat ve Mutlu Apartmanı konut projeleri tamamlanmış ve hak sahiplerine teslim edilmiştir. Her daim ana inşaat kolu olan nitelikli konut projelerini saha uzmanlığı, bilgi birikimi, alanında uzman çözüm ortakları ve inşaat sektörünün önde gelen markaları ile inşa etmekte olup; kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda sadece imalat değil, ayrıca mimari proje çözümleri, cephe ve daire tasarımları da üretmeye İstanbul’un en gözde yaşam alanlarından biri olan Bakırköy’ün Florya, Yeşilköy ve Yeşilyurt semtlerinde devam etmektedir.

2006-2012

Kadılar Yapı, belirlediği yönetim sistemleri politikası esasları (müşteri odaklılık, yapı, taahhüt ve proje hizmetleri sektörlerindeki gelişmeleri yakından izlemek, inşaat alanında rekabet gücü olan, fark oluşturan, sektöre yön verebilecek ürün ve hizmetler sunmak ve geliştirmek, çalışanlara ve diğer paydaşlara değer vererek, stratejilerin belirlenmesinde onların şartlarını, ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate almak; sürekli diyalogla katılımlarını sağlamak, faaliyetlerinde etkinlik, verimlilik ve kaliteyi ön planda tutmak, iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve kalite bilincini canlı tutarak; İSG tehlikelerini ortadan kaldıran ve riskleri azaltan, çevre kirliliğini, çevre ve iş kazalarını önleyen gerekli tedbirleri almak; çevreyi korumak, sıfır iş ve çevre kazası ile çalışmaları sürdürmek; Uygulanabilir yasal ve diğer şartlara uymak) uyarınca yaptığı projeler ve verdiği danışmanlık hizmetleri ile devletin güvenini kazanmış, bu sayede Beylikdüzü ve Küçükçekme’de itfaiye binaları inşaat işleri ihalelerini alarak, belirlenen bitiş tarihinde de projeleri teslim etmiştir.

1990-2006

Deneyim uzmanlığı, sözüne güvenilirlik, kaliteden asla taviz vermeme, şehrin siluetine, tarihi ve mimari dokusuna uygunluk, kullanıcıya özgün iç tasarım seçenekleri, dayanıklı ve güvenli yaşam mimarlığı, son kullanıcının daima kazanması gibi belli başlı ilkeler ile İstanbul’un en güzide semtlerinde, ondan fazla lokasyonda kat karşılığı ve taahhütlü olarak nitelikli konut projeleri yapılmıştır.

1988-1990

Müşterilerinin, tedarikçilerinin, çalışanlarının, ortaklarının ve toplumun beklentilerini göz önünde bulundurularak; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini sürekli iyileştiren bir yönetim politikası benimsemiştir. Yalnızca nitelikli konut ve bina projelerine değil aynı zamanda fabrika gibi büyük projelere de imza atan Kadılar Yapı, Zeytinburnu Kazlıçeşme mevkiinde deri fabrikaları yapmıştır.

1983-1985

10 yıldan az bir süre içerisinde alanında kazandığı haklı güven ve edindiği tecrübeleri ile bu tarihten itibaren Türkiye’nin önde gelen devlet üniversitelerinin renovasyon ve inşaat işlerini yürüttü. Bu kapsamda, Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüsü ek bina inşaatları yapıldı.

1976

Trabzon Çaykara kökenli DEMİRTAŞ Ailesi uzun zamandır Trabzon vilayetinin çeşitli ilçelerinde yapı işleriyle uğraşan bir aile olup, daha sonraları büyükşehirlerde inşaat işlerine ağırlık vermeye ve taahhütlü projelere yoğunlaşmaya başlamıştır. Kadılar Yapı kurucularından Hüseyin DEMİRTAŞ ve ağabeyi Yusuf DEMİRTAŞ belirledikleri vizyon ve alanda sahip oldukları uzmanlık doğrultusunda ortak yürüttükleri taahhütlü işler ile İstanbul’da inşaat sektörüne giriş yaptı.

 • Vizyon

  Vizyon

  Kaynağını canlı yaşamına ve doğaya saygı olarak alan, bireyin doğal yaşam ile bağını koparmadan, toplumun talep ve ihtiyaçları doğrultusunda, yüksek kalite standartlarında modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede mimaride inovasyon felsefemizi tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı hiçbir zaman göz ardı etmeden yaşam pratiğine aktarmak.

  Geleceğin projelerini üreterek sektör ortalamalarının üstündeki büyüme trendinin sürdürülmesi ve ülke genelinde parmakla gösterilecek yenilikçi yaşam alanları konseptinin benimsenmesiyle ufuk çizgimizi sürekli yükseltmektir. 


 • Misyon

  Misyon

  En yeni teknolojileri kullanarak çevreyle dost projeleri hayata geçirmek, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yeni ve kaliteli ürünler sunarken çalışanlarımızın da iş güvenliği ve mutluluğunu ön planda tutmaktır.

  İnsanlığın varoluşundan günümüze kadar süregelen barınma ihtiyacını, onlara doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş projeler sunarak temin etmektir.

  Her türlü sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva gereksinimini komple bir zeminde karşılamak.

  Mimaride inovasyon felsefesi gereğince tüm projelerimizde modernlik, mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle toplumu yüceltmek.

 • Değerlerimiz

  Değerlerimiz

  Kadılar Yapı Marka Değerleri

  Kadılar Yapı Marka Değerleri, mimaride inovasyon felsefesi ve birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızla faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektörüne kattıklarımız; sektörde koruduğumuz, geliştirdiğimiz ve yeniden oluşturduğumuz evrensel mimari değerlerin bütününe işaret etmektedir.

  Sahip olduğumuz tüm kaynaklarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en ideal şekilde karşılamak, bunun neticesinde de memnuniyetlerini sürekli arttırmak

  Yaptığımız tüm projelerde şehrin çevresel faktörlerine, tarihsel dokusuna ve kültürel değerlerine en iyi şekilde uyum sağlamak

  Yönetici kadromuz, teknik ve idari personellerimiz ile çağdaş, evrensel mimarinin gereklerini yerine getirerek, Türk toplum değerlerine uygun yaşam alanları inşa etmek

  Teknolojinin yardımıyla toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve her daim bir adım öteye taşınmasına öncülük etmek

  İleri teknoloji, doğru sektör ortakları, yüksek kaliteli malzeme kullanımını, estetik mimarlık ve stratejik mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerimizde kullanmak

  Daima üretkenlik ve verimlilik politikamızla mimari alanında istihdam yaratarak, ekonomiye katkıda bulunmak

  Çarpık, kaçak, illegal yapılaşmanın önüne geçmek amacıyla proje yapım aşamasında tüm resmi kurumlarla ortak hareket etmek

  Gerek doğal afetlere (deprem, sel, yangın vb.) karşı gerekse asayiş açısından oluşabilecek tehditlere karşı daha güvenli yaşam alanları inşa etmek • İlkelerimiz

  İlkelerimiz

  Hızlı, yüksek kaliteli, sağlam yapılar üret, canlıların yaşamına artı değer kat.

  İçinde bulunduğun doğayı koru, daima doğayla uyumlu ol ve ona saygını göster.

  Hizmet sürekliliğini sağla, projelerin fikir aşamasından satış sonrası desteğine kadar tüm ekibinle aktif rol oyna

  Dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden asla taviz verme

  Takım çalışmasının önemini idrak et, tüm iş ortaklarıyla bütünleşik olarak hizmet verme anlayışını benimse

  Verimliliği maksimum düzeyde tut, doğal kaynakları idareli kullan, geri dönüşümün pozitif etkilerinden yararlan

  “Açık Kapı” politikası benimse, müşterilerinle ve tüm iş partnerlerinle arandaki iletişim kanallarını daima açık tut

 • Teknoloji

  Teknoloji

  Kadılar Yapıüstlendiği projelerde, teknolojinin tüm olanaklarından faydalanarak inşaat öncesi, esnası ve dahi sonrasında kalite, konfor ve güvenliği aynı anda sunmaktadır. Ayrıca modern mimaride kullanılan teknoloji aracılığıyla imalat süresini de kısaltmaktadır.

  İnşaat Öncesi;

  Teknoloji sayesinde oluşturulan mimaride inovasyon felsefesi gereğince, taslak halindeki inşaat projeleri için ihtiyaç duyulan tüm dijital verilerin saha çalışanları arasında karşılıklı alışverişi ve anlık takip edilmesi mümkün olmakta, böylelikle sektörel riskler minimuma indirilmektedir.

  Mühendislik ve modern mimari alanlarında kullanılan yazılımlar sayesinde projeler çok kısa sürelerde sanal ortamlara aktarılmaktadır.

  Bilgisayarlara aktarılan projeler, yapılacak inşaat hakkında öngörü sunmakta ve karşılaşılabilecek sorunların önceden tespit edilmesini sağlamaktadır.

  Müşteriler dijital ortamlardaki projelerin nihai halini görebilmekte ve bu sayede tercihlerinde daha kararlı davranabilmektedir.

  İnşaat Aşamasında;

  Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, çağdaş inşaat tekniklerine ve estetik değerlerine, deprem yönetmenliğine uymak.

  Teknolojiyi yakından takip ederek ofis ve şantiye alanlarında kullanmak.

  İnşaat alanlarında modern güvenlik ekipmanlarını kullanarak en değerli iş gücü olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak ve bu sayede yürürlükte olan işsağlığı ve güvenliği yasal şartlarına uymak.

  Son Kullanıcı İçin Evlerde;

  Proje ve üretim konusunda profesyonel ekibi, çözüm ortakları ve taşeronlar ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını hayata geçirmek.

  Tüm uygulama faaliyetlerini; oluşabilecek çevre kirliliğini, ekolojik dengesizlikleri, doğal kaynakların yok edilmesini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları seferber etmek.

  Gelecek kuşaklar için mimari sanata uygun, güvenli, doğal, modern, estetik, ve konforlu yaşam alanları oluşturmak.

 • Kalite - Çevre – İş Sağlığı ve Güveliği Politikası

  Kalite - Çevre – İş Sağlığı ve Güveliği Politikası

  Mimaride inovasyon temelini, insanların hem doğayla uyumlu hem de akıllı konutlarda yaşamasına olanak tanıyan bir Kadılar Yapı mimari felsefesini yansıtır, bu bağlamda Kadılar Yapı yaptığı tüm projelerde;

  Müşterilerinin gereksinim ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini daimi kılmayı, yapım kalitesini sürekli arttırmayı ve kalite kontrol sisteminin evrensel ve modern mimarinin gerektirdiği normlarda uygulamasını,

  Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmelerini takip ederek; çevre duyarlılığı yüksek, kaliteli, güvenli, konforlu, akıllı ve uzaktan kontrolün maksimum seviyelerde mümkün olduğu projeleri hayata geçirmeyi,

  Mimari alanında saha tecrübesi yüksek, profesyonel çalışan kadrosuyla projelerini sürdürürken, dönemsel eğitimler aracılığıyla çalışanlarının bilgilerini sürekli güncel kılmayı,

  Yürürlükte olan yasa ve yönetmeliklerde yer alan çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu sürekli denetlemeyi,

  Güvenli çalışma alanları yaratarak ofis ve saha çalışanlarının karşılaşabileceği iş kazaları ve meslek hastalıkları riskini minimuma indirmeyi,

   Projeleri, belirtilen bitiş tarihinde teslim etmeyi,

  Ekolojik dengeyi ve doğal kaynak kullanımını dikkate alarak ofis ve şantiyelerinde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt eder.